Нові електромобілі з Китаю

Новые электромобили из Китая "под ключ". Электромобили с аукционов IAAI, COPART, Maiheime.

+38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08

Работаем без выходных
Компанія почала свою діяльність в 2012 році як група з декількох інженерів, які працюють над проектами в галузях електроніки, телекомунікацій та будівництва.
Альтернативна енергетика в бізнесі компанії почалася з автономних і резервних проектів електроенергії.

Одним з перших проектів стала резервна електроенергетика для аераційних установок і насосів для критих рибних басейнів. Далі був реалізований проект автономного електропостачання АЗС на базі сонячних панелей і вітрогенератора. Під ключ встановлено велику кількість домашніх сонячних електростанцій.
У портфелі компанії є безліч рішень з безперебійними джерелами живлення від 10 до 50 кВт, що живиться від сонячних панелей, вітрогенераторів, контролюють включення дизельного генератора, контролюючи рівень заряду акумулятора. І все це живить електрику навантаженням домогосподарств і комерційних будівель.

Також було реалізовано багато проектів для промислових підприємств з оптимізації енергоспоживання та заміни традиційних джерел енергії сонячними електростанціями. Це такі проекти, як ДСНС для мережі продуктових магазинів, кілька філій швейної фабрики, виробництво меблів, ферм тощо.
GREEN SYSTEM має великий досвід роботи з постачальниками обладнання по всьому світу, включаючи Європу і Китай, логістичні організації, заводи з виробництва, що підтримуються обслуговуванням, і т.д.
Ми впровроваджуємо надумні технології та рішення, а також надаємо сервіс для наших клієнтів. Саме якісний сервіс підтримки клієнтів, а велика частка нових замовлень за рекомендацією допомогла компанії стати лідером на південному сході України в установці сонячних електростанцій.
Наша компанія продає нові електромобілі з Китаю з 2020 року. У цьому нам допомогли досвід і знання про акумулятори, інверторне обладнання, схеми і, в першу чергу, з концепцією якісного сервісу і адаптації до українського споживача.
Для цього ми організували власну СТО, яка буде передпродійним приготуванням імпортних електромобілів, адаптацією систем управління, оглядом батареї та гарантійним обслуговуванням.


Майже всі електромобілі мають гарантію в Китаї на 100 000 км пробігу і, сподіваємося, незабаром ці гарантійні зобов'язання будуть в Україні.
Наша компанія знаходиться в постійному контакті з автодилерами і сайтами продажу електромобілів в Китаї. Моделі, які ми пропонуємо на сайті, сертифіковані серійним виробництвом в дочірніх компаніях з провідними світовими автовиробниками NISSAN, RENAULT, TOYOTA, TESLA та іншими.
Наші менеджери дадуть Вам вичерпну рекомендацію щодо вибору, особливостей і експлуатації електрокара.
Інший бізнес Green SYSTEM полягає в установці та підтримці зарядних станцій для електромобілів. Наша компанія уклали контракт з декількома виробниками на обслуговування та встановлення станцій швидкої зарядки в нашому регіоні.
Якщо ви є власником такого бізнесу, як ресторан, кафе, готель, офіс або торговий центр, ми допоможемо організувати послугу швидкої зарядки електромобілів для ваших клієнтів і при цьому отримати стабільний дохід від оренди і продати кВт*год електроенергії.
Купуючи електромобіль з GREEN SYSTEM, ви отримуєте надійного партнера в усьому: від адаптації меню, до сервісу і установки зарядної станції, а також доступу до експертної інформації про особливості зарядки і експлуатації електрокарів.
Технологія зробила якісний забіг і зараз електромобіль є повноцінним другим автомобілем в сім'ях десятків тисяч українців. А з розвитком мережі зарядних станцій настає епоха вантажного і бізнесу електротранспорту.
Майбутнє починається сьогодні - зійти з вашого кроку!

 

Залишилися питання?
Запишіться на консультацію до нашого фахівця!