Підбір та доставка електромобілів в Україну за найкращою ціною

+38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08

Работаем без выходных

Электромобили из Китая.
Продажа и сервис

Ранее бронирование авто

3 причини вибрати електромобіль з Китаю

Начинай экономить

Электромобиль

  • Затраты на топливо 25 грн. на 100 км ?
  • Стоимость ТО одинаковая на весь срок эксплуатации
  • Минимум расходных материалов

Автомобили с ДВС

  • Затраты на топливо 250 грн. на 100 км ?
  • Стоимость ТО на 80 000 км - 20 000 грн на 130 000 км - 40 000 грн.
  • Регулярные затраты на расходные материалы

Чому ми?

Етапи замовлення автомобіля

Електромобіль з Китаю

Електромобіль з Китаю – екологічно безпечна альтернатива автомобілям з двигунами внутрішнього згоряння. Використання транспортних засобів, яким для руху не потрібне дизельне паливо або бензин, зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище, наприклад, парниковий ефект. Ті автомобілісти, хто вирішив купити електромобілі Китаю, відчувають величезний економічний зиск у витратах на паливо та обслуговуванні. Відгуки власників підтверджують відмінні експлуатаційні характеристики та зручність обслуговування електрокарів.

У великих містах світу передбачено безкоштовне паркування машин з електричним двигуном у будь-якому районі. Раніше багато автомобілістів побоювалися купувати електрокар з Китаю через деякі недоліки експлуатації, наприклад, обмежений запас ходу, малі габарити. Сучасні електричні автомобілі за місткістю салону, динамікою руху та запасом ходу практично не поступаються бензиновим аналогам.

У сучасних моделях вирішено проблему зниження ємності акумулятора при мінусових температурах у зимовий період. Виробники оснащують китайські електрокари останнього покоління системами обігріву акумулятора, що запобігає зменшенню запасу ходу без підзарядки. Нові технології у сфері виробництва електромобілів з'являються постійно.

Розміри твердотільних батарей зменшилися без втрати запасу ходу, що дозволило покращити динамічні показники. Однією з головних цілей розробників є більший запас пробігу без збільшення маси батареї. Вирішенням завдання ефективно займаються інженери компанії Nissan, які проводять дослідження у сфері зниження маси транспортного засобу за рахунок використання легких елементів кузова з вуглепластику.

Електрокар з Китаю - переваги покупки

Один із головних плюсів – зменшення витрат, пов'язаних із обслуговуванням транспортного засобу. На відміну від автомобілів з ДВЗ для підтримки працездатності електромобіля не потрібно регулярно купувати бензин, машинне масло, свічки, ремінь газорозподільного механізму. За підрахунками експертів, обслуговування електрокара обходиться в 4 рази дешевше, ніж машини з ДВЗ.

Поточне сервісне обслуговування китайського електрокара передбачає заміну машинного масла у редукторі, виявлення залишкового ресурсу акумуляторної батареї, діагностику роботи двигуна. Вирішити проблему підзарядки допоможе встановлення індивідуальної міні-заправки, що працює на сонячних батареях. Простота та зручність обслуговування – вагомий привід купити електромобіль з Китаю. Якщо в машині встановлено електричний двигун, у ній менше складних вузлів та механізмів, що спрощує процес складання та розбирання, діагностики та ремонту.

Ще один аргумент на користь електричного двигуна – доступна ціна на китайські моделі, які за технічними характеристиками, ергономікою салону та дизайном екстер'єру небагато поступаються американським та європейським транспортним засобам.

Чому ще варто купити електромобілі з Китаю:

Зі збільшенням виробництва електромобілів розширюється інфраструктура. Розроблено та введено в експлуатацію в Європі станції швидкої підзарядки. Щоб зарядити батарею на 100%, власнику машини знадобиться близько 15 хвилин.

Де придбати електромобіль із Китаю:

Наша компанія пропонує купити новий електромобіль із Китаю. Штат укомплектований досвідченими інженерами-електронщиками, які володіють спеціальними знаннями та досвідом у сфері встановлення та обслуговування електричних систем, у тому числі акумуляторних батарей та електричних двигунів. Основні причини замовити китайський електрокар у нашій компанії:

Організуємо швидку доставку в будь-який регіон в Україні, міста Київ та Дніпро, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Львів, Харків. За бажанням клієнта встановимо індивідуальну міні-заправку для машини, що працює від сонячної енергії. І тут вдасться уникнути витрат на підзарядку. Ми допоможемо вам купити електромобіль з Китаю в Україні з покращеними експлуатаційними характеристиками, з функціональними вузлами, що надійно працюють, і батареєю з гарантійним терміном до 8 років.

Залишилися питання?
Запишіться на консультацію до нашого фахівця!