Нові електромобілі з Китаю

Новые электромобили из Китая "под ключ". Электромобили с аукционов IAAI, COPART, Maiheime.

+38 (067) 612 03 09 +38 (050) 341 77 08

Работаем без выходных

Компанія почала свою діяльність в 2008 році, як об'єднання кількох інженерів працювали над проектами в сфері автономного опалення та проведення мереж інтернет.  Також був досвід в установці і наладці систем супутникового зв'язку.  Альтернативна енергетика в сфері діяльності компанії почалася з проектів автономного електропостачання.  Це були автозаправні станції, де вирішували завдання включення дизель генератора при падінні запасу електроенергії в акумуляторних батареях нижче допустимого.

Перша промислова сонячна станція була побудована в Одеса для харчування електромоторів які приводили в дію систему аерації для рибної ферми (розведення риб осетрових порід).
У портфоліо компанії з'явилися рішення з джерелами безперебійного живлення, які могли управляти включення дизель генератора потужністю більше 15 кВт, контролювати рівень заряду батарей, що на ті часи було індивідуальним інженерним рішенням.

Більшість обладнання та АКБ виробляються в Китаї, тому компанія GREEN SYSTEM має великий досвід роботи з компонентами, спілкування з сервісною підтримкою заводів виробників і т.д.
Ми не перепродуємо, ми впроваджуємо технології і рішення, а також забезпечуємо сервіс.
Саме якісна сервіс підтримка клієнтів, і велика частка нових замовлень за рекомендацією допомогли компанії стати лідером на південному сході України по монтажу сонячної станції.

До продажу нових електромобілів з Китаю, цим напрямком наша компанія займається з 2020 року, ми підійшли зі знаннями по АКБ, інверторному обладнанню, схемотехніці і в першу чергу з концепцією якісного сервісу та адаптації.
Практично всі електромобілі имет гарантію в китаї на 100 000 км.  пробігу і, сподіваємося незабаром, ці гарантійні зобов'язання будуть діяти і в Україні.

На даний момент GREEN SYSTEM пропонує найбільш ефективне рішення по сервісу для власників електромобілів, а саме блоки дистанційної діагностики, який підключається до стандартного OBD 2 роз'єм.  Неважливо де ви живете і користуєтеся електромобілем.  Ми зможемо оперативно підключитися до авто, провести необхідні настройки і т.д.


Крім це ми підтримуємо контакт з авто дилерами і майданчиками з продажу електромобілів в Китаї.  Ті моделі, які ми пропонуємо на сайті це сертифіковане серійне виробництво на дочірніх підприємствах з провідними світовими виробниками автомобілів NISSAN, RENAULT, TOYOTA, TESLA і інші.

Наші менеджери дадуть вам вичерпну рекомендацію по вибору, особливостям і експлуатації (зарядки і т.д.) електромобіля.
Наша компанія уклала Договр на обслуговування і установку в нашому регіоні швидких зарядних станцій від компанії АвтоЕнтрепрайз.
Крім допомоги у виборі покупці і доставці електромобілів з Китаю ми займаємося розширенням мережі зарядних станцій, що особливо актуально для сучасних електромобілів з батареями більше 40 кВт

Купуючи електромобіль з GREEN SYSTEM ви отримуєте надійного партнера у всіх питаннях від адаптації меню, до сервісу і установки зарядної станції (змінний або постійний струм), а також доступ до експертної інформації про особливості зарядки і експлуатації електромобілів.
Технології зробили якісний стрибок і зараз електромобіль повноправний другий автомобіль в сім'ях дестякі тисяч українців.  А з розвитком мережі зарядних станцій наступи ера вантажного і бізнес транспорту.
Майбутнє починається сьогодні-зробіть свій крок!

Залишилися питання?
Запишіться на консультацію до нашого фахівця!